Závazná pravidla tohoto portálu

Přečtěte si, prosím, pravidla dříve, než začnete psát.
Jan Verner
Příspěvky: 297
Registrován: 10 úno 2009, 23:49
Kontaktovat uživatele:

Závazná pravidla tohoto portálu

Příspěvek od Jan Verner » 13 úno 2009, 08:11

1. Registrace a uživatelské účty

a. Tato služba je poskytována zdarma a nejsou požadovány žádné členské příspěvky nebo poplatky.

b. Uživatel je povinen při registraci zadat platné a pravdivé údaje

c. Administrátoři si vyhrazují práva kdykoliv vyloučit uživatele, smazat jeho příspěvky, popř. jinak omezit uživatele, při porušení jakéhokoliv z uvedených bodů


2. Osobní údaje

V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů - nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 (tzv. „GDPR“) si Vás dovolujeme informovat, jak zacházíme s Vašimi osobními údaji ve smyslu tohoto nařízení. Informace naleznete na webové stránce http://touchware.cz/osobni-udaje.


3. Přispívání na fóru a podpora

a. Uživatel se zavazuje přispívat obsah relevantním k tématice daného fóra, adminsitrátor může kdykoliv bez udání důvodu mazat příspěvky uživatelů, pokud to shledá za nutné

b. Uživatel se zavazuje nepřispívat pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárním, zastrašujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, České republiky, kde sídlí TouchWARE, s.r.o., nebo platné mezinárodní právo.

c. Dříve než založíte nový topic / thread (dále téma), použijte funkci Hledat a zjistěte si, zda daný problém zde nebyl již někde řešen.

d. Při zakládání témat s žádostmi o pomoc se snažte vystihnout jeho název odpovídající vašemu problému. Témata typu "Pls pomozte", "POMOOOC!!", "Poraďte" a podobně budou nemilosrdně mazána.

e. Dbejte prosím na dobré mravy a také na to, že ne každý je v oboru znalý a zkušený.

f. Nepoužívejte citace vně citací (tzv. mnohonásobné citace). Nahrazujte je jiným způsobem (například třemi tečkami "..."). Mnohonásobnou citaci je možno vyjímečně použít pouze v případě, že se jedná o podobný dotaz, na který byste odpověděli dvakrát stejnou větou.

g. Platí přísný zákaz veškerého SPAMU a OT(OffTopic - příspěvek, který se netýká probíraného tématu). SPAMem jsou rozuměny příspěvky typu "Thx.", "goood", a podobné příspěvky bez věcného obsahu a cílené propagace cizích stránek. Hovoříme-li o "OT" tak nezapomínejte, že autora překladu, hacku, modu apod. zajímají spíše konstruktivní vyjádření k jeho práci, která jsou užitečná v mnoha směrech pro další možné úpravy.

h. Na fóru je přísný zákaz zveřejňování odkazů na stránky, které se zabývají warez tématikou, vč. čistě informativních prezentací. Porušení tohoto pravidla se bere jako zvláště závažné a může být důvodem vašeho okamžitého vyloučení z tohoto fóra.

i. Příspěvky se zbytečným formátováním (tučný, veliký nebo barevný text) budou upraveny a formátování z nich odstraněno.

j. Zákaz napadání jakéhokoli uživatele na tomto fóru; sprostých a vulgárních projevů; rasové, náboženské, sexuální a jiné diskriminace a porušování platných zákonů České republiky.

k. Není dovoleno žádat o podporu týmu přes soukromé komunikační kanály. Podpora je poskytována pouze na fóru v odpovídajících sekcích.


4. Podpora, právní záležitosti, avatary a podpisy

a. Všechny materiály, které vytvořila společnost TouchWARE, s.r.o. (členové v moderátorských skupinách), lze šířit jen s uvedením původního autora.

b. Podpora není poskytována fórům, které podporují, obsahují nebo uvádějí odkazy na fóra, prezentace nebou soubory zabývající se tématikou warez. Toto pravidlo je uplatněno v širokém rozsahu a diskuze na toto téma se nepovolují.

c. Uživatel si může zvolit avatar o maximální velikosti 90x90 pixelů, pokud Moderátor nebo Administrátor neurčí jinak.

d. Podpis:
V podpisu je povolen pouze obyčejný text bez obrázků.
Jan Verner
TouchWARE, s.r.o.